Sangelière Seduction rosé
La Seduction; treffend gekozen naam, want deze wijn straalt één en al verleiding uit. De zachtroze kleur om te beginnen.
Vervolgens het aantrekkelijke, zachtfruitige parfum. En de mooie, goed gevulde smaak maakt het helemaal af. Niet ingewikkeld, wel heel erg lekker, in iedere zomerse setting die je je kan bedenken.
Beschrijving
Domaine de la Sanglière is één van de tophuizen van de Côtes de Provence en bevind zich recht in het hart van de regio. Het dorpje Bormes les Mimosas staat bekend om een aantal van de topwijnhuizen en de prachtige haven met mooie restaurants.
Domaine de la Sanglière beslaat inmiddels 42 hectare en zet zich volop in voor duurzaamheid en kwaliteit. Voor wijnen die niet alleen het zomerse karakter van de regio weerspiegelen, maar in elk seizoen de smaakpapillen prikkelen.
Terroir is hierbij één van de sleutelwoorden en het experimenteren met verschillende druivenrassen. Terroir blijft de basis van de wijn, maar met nieuwe druivenrassen en moderne technieken proberen ze ervoor te zorgen dat ze constant frisheid bewaren, plezier geven en het authentieke karakter van de wijnen naar voren blijven brengen.
Gemaakt van 65% Grenache, 30% Cinsault en 5% Syrah
Extra informatie
Wijnhuis | |
---|---|
Land | Frankrijk |
Regio | Provence |
Oogstjaar | 2024 |
Druivenras 1 | |
Percentage druivenras 1 | |
Druivenras 2 | |
Percentage druivenras 2 | |
Druivenras 3 | |
Percentage druivenras 3 | |
Flessen per doos | |
Inhoud |