Ons Team

Rob van Susteren
Logistieke coördinatie,
verkoop- & inkoopteam,
E. rob@tamiswijnen.nl

Dick Kleinlein
Algemeen directeur
E. dick@tamiswijnen.nl 

Robert Groenenboom
Logistiek & magazijn
E. robert@tamiswijnen.nl

Camiel Meijer
Accountmanager Horeca & Vakhandel
E. camiel@vinovia.nl

Martijn van de Crommenacker
Accountmanager Horeca & Vakhandel
E. martijn@tamiswijnen.nl

Jabik van der Goot
Marketing & inkoopteam
jabik@tamiswijnen.nl

Wim Kaspers
Horeca Expert & Wijnspijs Adviseur.
wim@tamiswijnen.nl

Richard de Jong
Chauffeur
E. richard@tamiswijnen.nl


 Hemelvaartsdag & Pinksteren 
Tijdens de feestdagen in het voorjaar wijken onze bezorgdagen af.

Houd hier a.u.b. rekening mee met het doorgeven van je bestelling!